Модель Інеса Рау зробила операцію зі зміни статі в 15 років. Потім з Франції вона перебралася в США. Модель побудувала кар'єру в Нью-Йорку, почавши з танцювальних виступів на концертах діджеїв, йдеться на сайті Playboy.

Читайте також: Спадкоємець Playboy: що постить в Instagram молодший син Х’ю Хефнера

Дівчина бореться за права жінок і права ЛГБТ. Її також хвилює проблема забруднення навколишнього середовища. "Подружка" Playboy каже, що до останнього готова боротися за планету.


Інеса Рау, зйомка для Playboy

Раніше Рау вже знімалася для модних журналів Luvre і Vogue, а в травні 2014 роки її знімок з'явився на сайті Playboy. Свіжий номер з нею буде присвячений засновнику і ідеологу Playboy Х'ю Хефнеру, який пішов з життя в кінці вересня.


Інеса Рау, зйомка для Playboy

"Це порятунок – говорити правду про себе, будь то ваша стать, сексуальна орієнтація – що завгодно. Люди, які вас відкидають, вас не гідні. Справа не в тому, щоб вас любили оточуючі, мова йде про любов до себе", – прокоментувала зйомку модель.

І хоча Інес Рау офіційно вважається першою моделлю-трансгендером в ролі playmate, в історії видання вже був схожий випадок. У 1981 році для обкладинки позувала Керолайн "Тула" Коссе. Через рік виявилося, що в минулому Коссе була чоловіком.

Нагадаємо, засновник культового Playboy Х'ю Хефнер помер в Каліфорнії у віці 91 року. Його оточували близькі люди. Про це стало відомо 28 вересня.

Сайт "24" також зібрав найвідоміші цитати Хефнера та колекцію фотографій з будинку, де жив багатій, а також показав найкращі обкладинки журналу Playboy за всі роки його існування.