Даша Хлистун проводила прямий ефір на особистій сторінці в інстаграмі, де відповідала на запитання підписників. Зокрема, багато цікавих питань стосувалися життя з пілотом Максимом Михайлюком.

Читайте також Дівчина Макса Михайлюка Дарина Хлистун розповіла про їхнє знайомство та перші побачення

Даша Хлистун про стосунки з Максимом Михайлюком

Дівчина не приховує стосунків з героям десятого сезону шоу "Холостяк". Вона відверто відповідала на запитання і зізналася, що вони поки що не думають про весілля, але інколи називають один одного чоловіком і дружиною.

Я не знаю, коли весілля. Ми не задумуємося поки що над тим, щоб планувати весілля. Проте інколи я називаю його чоловіком, а він мене – дружиною,
– поділилася модель.

Також дівчина розповіла, що хоче двох дітей – сина і доньку. Даша зізналася, що романтичні стосунки з одним із найбажаніших холостяків країни тривають вже півроку. Вона дуже щаслива, що зустріла його, адже після того, як розпочалася ця історія кохання, її життя змінилося на краще.

Я вдячна Богу, Всесвіту, батькам Макса за те, що він такий добрий, що ми зустрілися в правильний час, коли я можу це оцінити. Я зараз дуже щаслива. З Максом я змінююся на краще,
– розповіла Хлистун.

Зазначимо, що на сторінках у соціальних мережах закохані не публікують спільних фото та не афішують особисте життя. Вони тримають щастя подалі від сторонніх очей і не поспішають розповідати прихильникам про плани на майбутнє.