Сумну звістку американська співачка повідомила на особистій сторінці в інстаграмі. Крістіна Перрі зізналась, що втратила дитину, після того як говорила про те, що пологи відбудуться раніше. Зірка написала щемливий пост.

Читайте також Меган Маркл була вагітна: дружина принца Гаррі втратила дитину

Минулої ночі ми втратили нашу дівчинку. Вона народилася мовчазною – після того, як важко боролася, щоб потрапити в наш світ. Зараз вона умиротворена і буде жити вічно в наших серцях,
– написала Крістіна Перрі.

Співачка поділилась з шанувальниками зворушливою світлиною. На ній зображена крихітна рука мертвонародженої донечки, до якої торкаються пальцями батько та зіркова матуся.

Що відомо про вагітність Крістіни Перрі

Співачка та її чоловік Пол Костабайл виховують 2-річну доньку Кармеллу. Зірка сповістила про свою вагітність в липні цього року, після того, як пережила викидень.

Під час вагітності Крістіна стикалась з різними проблемами, але завжди розповідала все прихильникам. Два тижні тому артистку терміново госпіталізували. Вона зізналась, що пологи можуть відбутися раніше, ніж передбачалось. Через вроджений дефект дівчинку мали прооперувати під час пологів. Схоже, що вона не витримала і тому народилась мертвою.

Для перегляду фото гортайте праворуч: