Меган написала відвертий лист виданню The New York Times. Вона розповіла, коли стався трагічний випадок, а також у тексті проникливого листа згадала події 2020-го року, які стали випробуванням для багатьох людей. Зокрема, йшлося про пандемію коронавірусу, вбивство Джорджа Флойда та смерть Бреони Тейлор.

Читайте також Меган Маркл зізналась, що надавала особисту інформацію третім особам

Меган Маркл втратила дитину

Жінка розповіла, що це трапилося в липні. Той ранок нічим не відрізнявся від інших днів. Вона робила все те, що зазвичай. Проте згодом відчула різкий біль.

"Це був липневий ранок, який починався так само, як і будь-якого іншого дня. Приготувати сніданок. Погодувати собак. Прийняти вітаміни. Знайти загублену шкарпетку. Підняти кольорову крейду, яка закотилася під стіл. Зібрати волосся у хвіст перед тим, як витягнути сина з ліжка… Після того, як змінила Арчі підгузок, відчула різку судому. Я рухнула на підлогу, тримаючи сина на руках і співаючи колискову, щоб ми обидвоє заспокоїлися. Весела мелодія різко контрастувала з моїми відчуттями, що щось не так. Коли обіймала свого первістка, то знала, що втрачаю другу дитину", – написала Меган.

Після цього Маркл госпіталізували і через декілька годин вона вже лежала на лікарняному ліжку. Поруч був Гаррі. Вона тримала його за руку і в той момент відчула клейкість долоні. Меган поцілувала його суглоби, що були мокрими від сліз. Вона вдивлялася у холодні білі стіни і намагалася уявити, як подружжя оговтається після втрати малюка.

Що відомо про особисте життя Меган Маркл та принца Гаррі?

Син принцеси Діани принц Гаррі одружився з американською акторкою Меган Маркл заручився з коханою 27 листопада 2017 року. Того ж місяця Меган покинула акторську кар'єру і почала готуватися до нового статусу. Розкішне королівське весілля відбулося в травні 2018 року. Через рік у пари народжився син Арчі.

8 січня 2020 року подружжя оголосило, що прагне скласти королівські повноваження. Закохані захотіли стати незалежними громадянинами Великої Британії. Наприкінці березня пара переїхала жити в Лос-Анджелес, де тепер самостійно заробляє на життя.


Меган Маркл, принц Гаррі та принц Арчі / Фото Getty Images