Історія Діти фон Тіз вражає: з милої блондинки Хезер Рене Світ вона перетворилася в ікону стилю та секс-символ. Також вона змогла переконати світ у тому, що стриптиз – це мистецтво.

Читайте також: Популярна американська зірка одягнула українську вишиванку: фото

Своїй репутації зірка бурлеску зобов'язана яскравому образу голлівудської діви 40-х років, якого вона досконало притримується.

Народження знаменитості розпочалося у 19 років, коли Хезер почала підробляти, танцюючи в нічних клубах, і пізніше влаштувалася в стриптиз-шоу Captain Cream в Лейк-Форест. Тоді дівчина почала створювати майбутній образ Діти фон Тіз: з веснянками вдалося впоратися за допомогою відбілюючого крему, волосся і брови чорного кольору зробили риси її обличчя виразними, завершували образ стрілки і червона помада, а "мушку" на вилиці вона довгий час малювала, потім зробила собі татуаж. Згодом Хезер збільшили груди за допомогою пластичного хірурга.


Діта фон Тіз у підлітковому віці

У 1990 році танцівниця обрала собі нове ім'я – Діта, на честь знаменитої голлівудської актриси 20-х і 30-х років Діти Парло. Стосовно прізвища була інша історія: одного разу їй подзвонили з журналу Playboy і запитали її повне ім'я, щоб підписати фото. Діта відкрила телефонну книгу і сказала прізвище "фон Тріз", яке їй там потрапилося. Однак її погано розчули – так фон Тріз перетворилася в фон Тіз.


Діта фон Тіз

Що цікаво, з 1992 року Діта фон Тіз не змінює свій макіяж і зачіску, дуже рідко вона з'являлася на публіці в іншому образі. Крім того, зірка бурлеску постійно бореться із зайвою вагою. При зрості близько 160 сантиметрів вона важить 51-53 кг.

Пропонуємо переглянути підбірку найзвабливіших виходів Діти фон Тіз:


​Діта фон Тіз


​Діта фон Тіз


​Діта фон Тіз


​Діта фон Тіз


​Діта фон Тіз


​Діта фон Тіз


Діта фон Тіз