Волонтерський рух розпочався давно – у 20-х роках XX століття. Тоді молодь у Франції захотіла допомогти відновити ферму, яка постраждала під час Першої світової війни. Тому хлопці та дівчата створили волонтерський проєкт, зазначає 24 Канал.

Важливо Календар свят та вихідних на грудень 2023 в Україні: чи будуть українці відпочивати на Різдво

У Міжнародний день волонтера важливо залучати людей до безоплатної добровільної праці. В Україні волонтерська діяльність розпочалася вже давно. Однак, активно розвинулася під час Революції Гідності, окупації Криму Росією та нападу Росії на схід країни.

Зараз, коли вже другий рік триває повномасштабне вторгнення Росії в Україну, волонтери не припиняють працювати ні на мить. Вони збирають кошти для військових, для людей, які постраждали під час війни, для переселенців та біженців. Українці закуповують автівки, ліки, амуніцію для хлопців та дівчат на фронті.

Під час війни Росії проти України до волонтерської діяльності долучилося багато дітей. Малеча плете сітки, збирає гроші на каски, бронежилети та дрони для військових. Українські волонтери здають кров для поранених захисників і готують їжу, яку потім відвозять на фронт.

До Міжнародного дня волонтера 24 Канал підготував привітання у картинках. Подякуйте усім людям, які допомагають наближати нашу перемогу.

Міжнародний день волонтера: привітання у картинках

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото joypup

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото АрміяInform

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото "Факти"

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото Telegraf

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото "УНІАН"

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото "Факти"

Міжнародний день волонтераМіжнародний день волонтера / Фото "Чисті серцем"