Якщо у вас є родичі, друзі чи знайомі програмісти, то редакція LifeStyle 24 зібрала оригінальні та ексклюзивні подарунки, серед яких веселі приладдя для офісу, тематичні предмети інтер’єру та безліч інших красивих девайсів, пише 24 канал.

Читайте також Найкращі привітання колезі з Днем народження у прозі та віршах

Подарунки для програмістів

Програмісти переважну більшість часу проводять за комп'ютерами, тому відмінним подарунком для них стане – спортивний абонемент. На кожне свято ми бажаємо один одному міцного здоров'я і говоримо, що це найголовніше в житті. Так чому б не подарувати можливість зміцнити його?

Також практичним подарунком виявиться термокружка. Вона стане в пригоді тим, хто весь день перебуває далеко від дому і немає можливості випити гарячого чаю або кави, а також любителям подорожувати на далекі і не дуже відстані. Така кружка не займатиме багато місця, але буде гарною помічницею під час мандрівки.


Подарунок для програміста

Оригінальна подушка не лише прикрасить інтер’єр, але й стане чудовим атрибутом для відпочинку. Програмісти дуже багато працюють, тож відпочинок їм точно потрібен.


Подушка – чудовий подарунок для програмістів

Програмістам не завадило б хоч іноді відриватися від комп'ютерів та розважатися з друзями, до прикладу, за настільною грою. Еліас – це те, що ідеально підходить для веселої компанії, яка знають, як урізноманітнити своє дозвілля. Всі гравці можуть поборотися за право бути дотепним і винахідливими. Гравці діляться на 2 типи: ті, що пояснюють і ті, що відгадують. Завдання перших – допомогти другим відгадати певне слово, не промовляючи його.

У планері чоловік зможе бачити свій план робочих завдань на певний період, а також виділяти завдання, які стосуються особистого життя. У планері можна визначити важливі на сьогодні цілі, пам'ятати про всі сфери життя і тримати їх в балансі.


Придбайте для чоловіка мотивуюючий планер

Якщо ви хочете зробити приємний сюрприз своєму другові, то не обов’язково дарувати дорогі подарунки. Цілком достатньо підійти до питання з гумором та потішити його цукерками "Зі смаком квартири у Києві". Такий подарунок точно сподобається кожному програмістові.

Можна також обрати цукерки "Big Real Men". Справжній чоловік заслуговує на солодкий подарунок.