"За 15 років спільного творчості були різні ситуації – іноді він був дуже наполегливий, інколи лояльний", – зазначив Зволинський в ефірі 24 каналу.

Зверніть увагу Володимир Зеленський присвоїв Андрію Кузьменку звання Героя України

"Пригадую, як ми принесли колонку з автобуса в готельний номер. Дорослі люди, але зняли зі себе весь одяг та одягнули на себе лише простирадла. І всю ніч під музику ми веселились", – пригдав друг Скрябіна.

За його словами, створення пісень з Андрієм Кузьменком було і веселим, і наполегливим, і дуже серйозним. Однак в результаті виходили успішні пісні.

Він спершу набирав людей в гурт, довіряв їм, а потім, коли вони робили якусь помилку – виганяв. Насамперед він приймав до себе людину, а потім вже прощався,
– сказав Зволинський.

Також додав: "Ми не полишаємо надій і все ж хочемо випустити новий альбом з вокалістом Yurcash Юрком Юрченком, але дотягнутись до вершин Кузьми будемо намагатись і надіємось, що нам це вдасться".

Олексій Зволинський про Андрія Кузьменка: дивіться відео

ДТП з Андрієм Кузьменком: що відомо

  • Лідер одного із найпопулярніших українських гуртів "Скрябін" загинув у дорожньо-транспортній пригоді біля села Лозоватка, що у Криворізькому районі Дніпропетровської області.
  • Трагедія трапилася 2 лютого 2015 року близько 8:20 ранку.
  • Позашляховик, за кермом якого був співак, зіткнувся із молоковозом. У салоні автомобіля перебували ще дві жінки, які внаслідок аварії отримали поранення, проте змогли вижити. Кузьма від отриманих травм загинув на місці ДТП.