Про це повідомляє Motherboard.

Читайте також: Pornhub відкрив свій перший магазин: яку пікантну продукцію можна придбати

Насправді на відео знялась порноакторка Грейс Еванджелін з "накладеним" обличчям Гадот.

Deepfakes створив серію фейкових роликів із обличчями зірок

Людина під ніком Deepfakes створила ролик за допомогою відкритих алгоритмів машинного навчання, бібліотеки TensorFlow і Keras, а також ПК з потужною відеокартою.

Система працює за таким принципом: машина "тренується" за допомогою роликів на YouTube і зображень в Google, а потім намагається прирівняти фрагменти першопочаткових фото до відео максимально "природньо".

Нейромережа тренується на роликах YouTube

За словами Deepfakes, процес створення таких підробок не такий важкий, як здається. Неймережа сама відстежує положення очей, рота і рис обличчя акторки на відео і підганяє під нього фото зірок. На створення одного ролика Deepfakes витратив всього кілька годин, бо йому не треба було працювати над кожним кадром відео. Система обробляє сотні фото і відео "цілі", створюючи копію її міміки. Але, зазначається, це працює не зі всіма відео.

На рахунку Deepfakes є й інші фейкові порноролики – з "Еммою Уотсон", "Тейлор Свіфт", "Скарлетт Йоханссон" та зіркою "Гри престолів" "Мейсі Вільямс".

Читайте також: 23-річна порноакторка Огаст Еймс померла у США

Порноакторка Грейс Еванджелін назвала відео-підробку з ніби Галь Гадот найкращим з усіх фейкових відео, які їй досі траплялися. Разом з тим, вона вважає, що попередньо варто отримати згоду "власників обличчя" на їхнє використання.

Фахівець з вивчення штучного інтелекту Алекс Чампандард наголошує на питаннях етичного характеру та технічного. Бо за допомогою такої технології можна дискредитувати будь-яку людину.

Легкість, з якою хтось може це зробити, лякає. Крім технічної проблеми, всім, у кого є досить зображень облич конкретних людей, можуть створювати власні бази даних фейкових матеріалів про цих людей. Люди в усьому світі завантажили 24 мільярди фото в Google Photo лише в 2015-2016 роках. Неважко уявити, що будь-який програміст-любитель може використати свій власний алгоритм для створення фейкового секс-компромату на того, кого він хоче переслідувати,
– наголосив Чампандард.