Новий рік – сімейне свято. У цьому впевнені опитані журналістами звичайні перехожі. За 20 хвилин жоден не сказав, що хоче поїхати за кордон.

А от турагенти стверджують, з роками попит на Новий рік за кордоном не падає. Найчастіше пакетними турами беруть екзотику. І український Новий рік святкують на теплому морі. Наприклад, за статистикою пошукової системи Google відпочинок у Єгипті на новорічні свята за останні кілька місяців шукали більше півтисячі разів.

Традиційно, найпопулярнішим виїзним напрямком на Новий рік є Єгипет. У цьому сезоні досить 350 доларів, щоб відпочити,
– зазначила директорка туристичного агентства Анна Шевчук-Барабаш.

"Новий рік в Європі" почали гуглити ще з вересня. І робили такі запити саме мешканці столиці.

Найдешевшим варіантом європейського вікенду лишається Польща. Пік цін у країні припадає на католицьке Різдво 25 грудня, тож 31-ого буде вже дешевше. Найбюджетнішою подорож вийде, якщо їхати потягом.

Читайте також: Визначили найбільш благополучні країни у 2017 році

"Потяг, який прямує з Києва до Перемишля, наразі коштує близько 400 гривень. До цього треба дорахувати 40 злотих з Перемишля до Кракова. Думаю, що спокійно можна переночувати за 50 злотих з людини. Плюс близько тисячі гривень на їжу", – пояснив директор осередку Польської туристичної організації у Києві Влодзімєж Щурек.

Але якщо в Польщу просто зібратися й самим, то далі – вигідніше шукати тури, запевняють турагенти. Наприклад, якщо квиток у Прагу на 30 грудня зараз коштує 12 тисяч гривень, то тур може вийти на ту ж сумму вже з проживанням і сніданками.

Подібні тури до Європи будуть стартувати від 400 євро на двох. Це з урахуванням перельоту і харчування типу "сніданки". При цьому, звичайно ж, святкова вечеря оплачується додатково. Багато агентів вже освоїли динамічне бронювання турів. Можна запропонувати своїм туристам Будапешт, Прагу, Рим, Мілан. Все, що завгодно, за ціною нижче, ніж передбачалося. Це від 150 євро на людину,
– зауважила Анна Шевчук-Барабаш.

З такими цінами навіть в Україні не завжди відсвяткуєш, бідкаються люди. Адже, наприклад, столичні ресторани за одну лише новорічну ніч і обмежене новорічне меню виставили ціну більш ніж у чотири тисячі гривень.