Кріп є дуже корисною та смачною зеленню, тож не дивно, що його часто садять городники. Та для цього важливо обрати правильне місце для посадки й правильно доглядати за ним. Де не можна сіяти кріп та чому – підкаже 24 Канал.

Це цікаво Зів'яне за один день: чим категорично не можна удобрювати малину

Де не можна сіяти кріп

Біля окремих овочів. Кріп не любить сусідство з морквою, петрушкою, селерою. Тому що вони можуть заразити кріп різними хворобами та шкідниками. Краще садити біля кропу капусту, картоплю чи цибулю.

У тіні. Кріп цього не любить, у таких умовах він буде дрібний, позбавлений аромату та смаку.


Де не можна сіяти кріп / Фото Sad-fasad

На піщаному ґрунті. Якщо ви посадите зелень у такий ґрунт, то будете мати рідкий та несмачний кріп. Все ж таки потрібно обрати інше місце з пухкою та повітряною землею.

У кислий ґрунт. Перед посадкою обов’язково треба перевірити ґрунт на рівень кислотності. Показник не повинен бути менше, ніж 6,3 для хорошого врожаю. Перед садінням рекомендовано вносити доломітове борошно.

У тісноті. Не бажано саджати кріп між рядками, розбавляючи ним ряди часнику, цибулі, полуниці та інших овочів. Тому що зелень не любить зростати в тисняві.

З якими рослинами не можна сіяти кріп

  • Кукурудза. Вона не лише робить тінь для кропу, але й витягує своїм сильним корінням всі корисні речовини та вологу.
  • Соняшник. Сам по собі він не має негативного впливу на кріп, втім, сильними стеблами, листками й кошиками робить тінь на всю грядку. Соняшник можна посадити разом із кропом лише, якщо нема інших варіантів.
  • Крес-салат. Ця зелень настільки не підходить кропу, що рекомендується садити їх з дистанцією не менше 3 метри один від одного.