Даша на своїй сторінці в інстаграмі зізналась, що в ній завжди була боязнь висоти – акрофобія. Тому їй було важко кататись на атракціонах, вона не любила польоти, сходження на гору і високі дахи. Однак дівчина переконана: приймати страх і жити з ним – неправильно. Його потрібно повністю викорінювати і тільки після цього стане набагато легше і буде відчуття, що для вас все можливо.

До слова Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова пояснила, чому збільшила губи: дитячі фото

Поштовхом до подолання страху стала фотозйомка на даху, яка викликала у Даші надзвичайні емоції. Адже фотографуватись, спустивши ноги "в прірву", не кожен наважиться. І тому менше ніж через пів року вона здійснила політ на повітряній кулі.

На новій фотографії переможниця 10 сезону "Холостяка" продемонструвала ідеальну фігуру у звабливому чорному боді та яскравій куртці. Сексуальний образ дівчина завершила босоніжками на підборах, які додали ще більшої стрункості ногам.


Сексуальна Даша Ульянова на даху будинку / Instagram / @dasha_ulyanovaa

Тепер в мене висота асоціюється з свободою і неймовірною красою,
– зізналась учасниця "Холостяка-10".

Також Даша попросила підписників ділитися своїми історіями і фобіями, тож у коментарях є багато мотивації і думок щодо того, чому важливо долати страх і як зробити це.