Блогерка Даша Квіткова і телеведучий Нікіта Добринін два місяці тому зіграли гучне весілля. Закохані насолоджуються життям у новому статусі і активно працюють заради досягнення нових спільних цілей. Проте пара не забуває і про ніжність та обов'язково приділяє час один одному. На особистій сторінці в інстаграмі Квіткова опублікувала чуттєвий знімок.

Дивіться також У джинсах та шкіряній куртці: Даша Квіткова показала ідеальний варіант осіннього образу

Даша та Нікіта багато часу проводять разом. У них спільна робота, проєкти і дуже важливо вміти знаходити спільну мову у будь-якій ситуації. Подружжя зізнається, що у них також бувають сварки, проте головне – не тримати в собі образи і завжди розмовляти. Так, Квіткова і Добринін зберігають гармонію у стосунках. Вони щиро кохають один одного і не приховують своїх почуттів.

Нове фото Даші Квіткової та Нікіти Добриніна

Під час насиченого робочого дня закохані знайшли декілька хвилин, щоб зробити невелику фотосесію. Пара позувала на вулицях Києва. Даша і Нікіта ніжно обійняли один одного і притулилися носиками. На їхніх обличчях сяють усмішки. Видно те безмежне кохання, яким вони обоє наповнені.

Дві людини. Дві непрості історії. Знайшли один одного, зцілили і стали одним щасливим цілим,
– чуттєво написала в дописі блогерка.

Холостяк
Даша Квіткова та Нікіта Добринін / Instagram / @kvittkova

Звісно, що прихильники зіркової пари не залишили таку публікацію без уваги. Вони активно коментують допис і зазначають, що закоханим не вистачає лише малюка.

  • Тепер можна і малюка.
  • Ви прекрасні! Щиро бажаю вам цілий будинок щастя та радості назавжди!
  • Дуже щире та миле фото.
  • Дуже вірю у вашу пару. Видно, що дуже кохаєте і цінуєте один одного.
  • Молодці! Вірю у ваше кохання!