Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна веде активне громадське життя. Водноча вона не забуває про свою інстаграм-сторінку, на якій публікує фото повсякденних та святкових образів. Окрім цього, вона ділиться кадрами своєї сім’ї.

Читайте також У костюмі і з сумочкою Dior: Маша Єфросиніна показала діловий образ на презентації журналу Vogue

В останньому дописі Маша Єфросиніна вирішила поділитися з прихильниками архівною світлиною з Тимуром, яка була зроблена ще у 2007 році.

Думаю почитати сьогодні Сані про Ніф-Ніфа і Наф-Нафа,
– лаконічно написала Єфросиніна.

Телеведуча таким чином натякнула, що вони в той час з чоловіком перебували не в найкращій формі.

Телеведуча має майже півторамільйонну аудиторію в інстаграмі, тому фото набрало чимало вподобань та вже встигло підкорити мережу.

"Сміливе фото", "Щасливі такі", "Пам’ятаю вас такими", "У 2007 році напевно було важко повірити, що ви будете такі сексі у 2020", "Навіть тоді виглядала кайфово", – написали користувачі.

Маша Єфросиніна є прихильницею здорового способу життя і правильного харчування. Знаменитість розповідала, що їй знадобилися роки, щоб отримати ту форму, в якій вона зараз перебуває.

Відомо, що Єфросиніна довгий час боролася із зайвою вагою. Вперше вагу вона набрала у 18 років, а під час роботи на шоу "Підйом" вона дійшла до максимальної позначки – 86 кілограмів. Свою нинішню форму телезірка пов'язує з харчуванням лише на 30%. Рівно стільки ж вона віддає спорту і вмінню позитивно ставиться до себе і життя.