Сара Джессіка Паркер обожнює проводити вільний час у власному магазині, відкриття якого відбулося в липні. Тепер зірка часто зустрічається там із шанувальниками, які прагнуть придбати взуття у стилі Керрі Бредшоу.

Читайте також У стилі Керрі Бредшоу: Сара Джессіка Паркер з'явилася на вулицях Нью-Йорка у блискучих мюлях

Стильний look Сари Джессіки Паркер

Днями Сара з'явилася у бутику, де панує атмосфера краси та культового серіалу, у стильній чорній спідниці довжни міді і кофтинці з рукавом в три чверті. Зірка стрічки "Секс і місто" поєднала вбрання із улюбленими блискучими туфлями з ремінцем.

В руках знаменитість несла два шопери з малюнком різнокольорових туфель. Видно, що вона справді обожнює справу, якою займається. На спині акторка мала чорний рюкзак, а на плечі у Сари висіла маленька сумка-конверт з широким малиновим ремінцем. Волосся зірка вклала рівно, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на очах.


Новий вихід Сари Джессіки Паркер / Фото Getty Images

Сара Джессіка Паркер не забуває про те, що у світі досі триває пандемія коронавірусу. Вона не виходить на вулицю без захисної маски на обличчі і на власному прикладі демонструє, наскільки важливим є захист від інфекції та турбота про власне здоров'я.


Сара Джессіка Паркер у захисній масці / Фото Getty Images