Настя Каменських належить до тих знаменитостей, які не соромляться поставати перед камерою оголеними. На особистій сторінці артистки в інстаграмі часто можна побачити відверті знімки,

Спекотно Оголена у ванній: Настя Каменських розбурхала уяву шанувальників провокативним фото

У ранок п'ятниці NK вкотре похизувалася оголеним тілом. Вона позувала перед дзеркалом у спальні і показала, як виглядає після ранкового тренування. Настя зображена на світлині у короткій білій футболці та чорних трусиках. Такий look закцентував увагу на витонченій фігурі знаменитості та оголив її апетитні сідниці.

Кучеряве волосся знаменитість зібрала у пучок зверху, а на обличчя не наносила косметику. Каменських показала натуральну вроду і продемонструвала, що навіть без макіяжу може виглядати неперевершено.


Настя Каменських у чорних трусиках / Instagram / @kamenskux

"Ранкова перевірка форми після заняття спортом. Дівчата, зізнавайтеся, ви також після кожного тренування біжите до дзеркала, щоб подивитися, як круто підкачалися за один раз? М'язи справді на деякий час після тренування помітно міцніють. І коли зранку позаймаєшся та бачиш результат, є мотивація на весь день! Ще одна вагома причина робити фізичні вправи одразу після пробудження", – написала в дописі Настя.