Про це пишуть на Hollywood Reporter.

Нагадаємо, що перед церемонією "Золотий глобус" декілька голлівудських зірок заявило про бажання висловити протест на урочистій події в знак підтримки жертв сексуальних домагань в Голлівуді.

Читайте також: Актор фільму "Всі гроші світу" віддав 1,5 мільйона доларів жертвам сексуальних домагань

Згодом на церемонії майже всі 300 зірок з’явилось у чорних сукнях та підтримали протест, за винятком лише декількох знаменитостей. Крім протесту відомі голлівудські актриси організували фонд збору коштів для благородної місії під назвою "Time's Up" ("Час вийшов"), кошти з яких спрямовуватимуться жертвам сексуального насилля у всьому світі.

На підтримку фонду 29 учасниць руху Time's Up вирішили виставити свої дизайнерські чорні сукні з червоної доріжки на аукціон. Ідею підтримало видавництво Condé Nast. Аукціон розпочнеться на сайті eBay 19 січня в 9 годині ранку за тихоокеанським часом.


Голлівудські зірки на "Золотому глобусі"

Ставку можна буде зробити до 26 січня. Також три сукні продадуть у форматі лотереї: учасники можуть пожертвувати фонду 25 доларів і отримати шанс виграти одну з них.

Серед лотів є плаття Ніколь Кідман, Ізабель Юппер, Діани Крюгер, Сальми Хайек, Віоли Девіс та інших актрис. Повний список лотів можна подивитися тут.