Дзеркало – це хороший подарунок на день народження або іншу святкову подію. Однак, згідно з забобонами, воно може володіти поганою енергетикою. Тому купувати цей предмет близьким не варто, пише LifeStyle 24.

До уваги кожного Чому не варто тримати ключі на столі: що може трапитися

Чому не можна дарувати дзеркало

Особливо не рекомендується дарувати дзеркало молодятам на весілля. Інакше їхнє сімейне життя буде нещасливим. Якщо ж ви все-таки вирішили це зробити, то попередньо очистіть його: промийте водою з крана або якоїсь водойми, а далі дайте висохнути та закрийте у шафі на два тижні.

Подумайте, чи варто дарувати дзеркало, якщо йдете на день народження до жінки. Адже народні прикмети стверджують, що воно забирає красу та молодість. Зокрема, існує думка – якщо багато дивитися у люстерко, то можна швидше постаріти. Тому краще обрати якусь іншу річ на свято.

Чи можна дарувати годинник

  • Згідно з забобонами, також не варто дарувати годинник. Адже так ви почнете сваритися з людиною, а потім взагалі припините спілкуватися. Однак це всього лише думка, яка ходить у народі.
  • Насправді ж годинник – чудовий подарунок. Якщо близькі люди вірять у повір'я, то можете вручати їм таку річ, проте натомість брати купюру або монету. Так ви зможете відкупитися та нікому не зашкодити.