Пристрасті навколо проєкту "Холостячка" не вщухають. На офіційній сторінці реаліті-шоу в інстаграмі опублікували відео, де ексучасник Назар Дзівульський відповідає на запитання глядачів.

Цікаво Жорстокий обман і спекуляція: Ксенія Мішина прокоментувала виліт Назара з "Холостячки"

Назар розповів, що зараз він із сином Платоном перебуває у хороших стосунках. Чоловік проводить час з нащадком на вихідних, організовує різноманітні розваги. Та найбільше прихильників проєкту цікавило питання, чому Дзівульський познайомив Ксенію з сином на першому побаченні і не розповів їй правдиву історію їхніх стосунків.

Назар з "Холостячки" про знайомство сина з Ксенією

Чоловік зазначив, що одразу познайомив Платона з Ксенією не заради власної вигоди, а тому, що хотів показати синові світ медіа. Він прагнув, щоб син дізнався щось нове.

Я хотів показати йому якомога більше, адже такий шанс трапляється раз в житті. Зробив це для того, щоб Платон познайомився з телебаченням, зі знімальною групою. Можливо, у майбутньому він захоче стати відеооператором чи блогером,
– сказав Назар.

Проте чоловік додав, що у реальному житті він би не наважився познайомити свого сина з обраницею на першому побаченні. Назар не вважає це правильним.

Чому Назар обманював "Холостячку"?

Дзівульський зауважив, що не розповідав Мішиній про стосунки з сином, оскільки не вважав її настільки близькою людиною. Він зазначив, що в загальному розповів усе "Холостячці", проте деталі стосуються лише його та Платона.

Якби людина була мені дорогою, я б говорив відвертіше. Багато моментів не буду розголошувати на камери, бо це особисте,
– поділився Назар.