Там Воргол разом з іншими творив мистецтво. Місцина це була доволі незвичайна та за сучасними мірками навіть гіпстерська. В одній кімнаті одночасно могли знімати фільми, виготовляти шовкодруки, голяка кататись на роликах, вживати наркотики та спати.
Читайте також: Енді Воргол чи Іван Труш: як добре ти знаєш легендарних українських художників
Енді Воргол
Срібною фабрику зробив фотограф Біллі Нейм, який свого часу був хлопцем Воргола. Він обтягнув стіни фольгою. А те, що у неї загортатись не хотіло, залив срібною фарбою-аерозолем. Так, весь четвертий поверх п'ятиповерхового складу, який спочатку винаймав митець, перетворився на рай для нарцисів – все довкола нагадувало суцільне дзеркало.
Гості "Срібної фабрики"
Енді Воргол
Життя "Срібної фабрики" вдалось задокументувати Нету Фінкельштейну. Мистецьке закулісся він фотографував з 1964 по 1967 роки. На його знімках – Воргол та його натхненники та музи.
Ед Седжвік – муза Воргола
Ед Седжвік – муза Воргола
Боб Ділан на "Срібній фабриці"
Пригадуючи ті часи, Фінкельштейн говорить, що тоді це були "просто люди, а не продукти; молоді художники, а не знаменитості".
Енді Воргол
Фотограф зібрав свої світлини у проект "На орбіті Воргола та поза нею". Виставку можна відвідати у лондонській галереї Proud Central до 9 червня.
Енді Воргол
Всі фото – Nat Finkelstein