Для того, щоб троянди успішно пережили зиму та не загинули, варто провести підживлення. Воно наповнить їх корисними речовинами, а вже навесні – будемо милуватися красивим цвітінням. Чим саме треба полити квіти – розкаже 24 Канал.

Це важливо Попрощайтеся зі шкідниками назавжди: що треба зробити з деревами до листопада

Чим полити троянди, щоб вони пережили зиму

Правильний догляд перед зимою забезпечить гарний ріст та розвиток троянд весною. До того ж добрива зміцнять кущі та зроблять більшими бутони.

Перший раз квіти треба полити в останніх числах вересня, а другий раз – десь за два-три тижні після першого разу.

  • Знадобляться для удобрення такі речовини, як суперфосфат і монофосфат. Вистачить по 15 грамів кожної з них розбавити в 10 літрах води. Таке дозування – приблизно на 5 метрів квадратних саду.

Суперфосфат
Суперфосфат / Фото Superagronom

Дуже хорошим натуральним засобом є попіл. Адже він містить калій та фосфор, які допомагають зменшити кислотність землі. Також зміцниться коріння рослини. Для приготування розчину розведіть 100 грамів попелу в 10 літрах води. Вносьте розчин під корінь.

Попіл
Попіл / Фото Shutter.stock

Збагачують троянди поживними речовинами та роблять їх більш стійкими, дріжджі. Просто візьміть 10 грамів сухих дріжджів, 2 столові ложки цукру та розбавте все це у 20 літрах води. Хай так бродить 2-3 години. Поливайте засобом землю навколо коріння троянд.

Сухі дріжджі
Сухі дріжджі / Фото Deposit.photos