Перець потребує достатньо води та тепла для гарного розвитку. Тому важливо забезпечити йому достатнє живлення. Чим і як правильно підживлювати перець – підкаже 24 Канал.

Дивіться також Посівний календар на червень 2023: коли і що садити в саду та на городі

Чим підживлювати перець

  • Бананова шкірка містить дуже багато калію. Її можна висушити та розтовкти в порошок. Якщо його внести у землю, то калійні добрива вже можна не використовувати. Щоб приготувати розчин, потрібно шкірку 2-3 бананів настоювати в 3 літрах води. Потім поливаємо нею рослини.


Бананова шкірка / Фото Мова квітів

  • Яєчна шкаралупа має чимало мікроелементів. Нею дуже корисно посипати грядки. Зі шкарлупи ще готують настоянку. Подрібнену шкаралупу 3-4 яєць потрібно настоювати 3 доби в 3 літрах води. Посудину краще зберігати в темному місці. Така піджива є корисною під час вирощування розсади.


Яєчна шкаралупа / Фото Центр ідей

  • Різноманітна зелень. Зокрема, кульбаба, мати й мачуха, подорожник і кропива. Ці рослини треба подрібнити й залити водою. Настоюємо щонайменше тиждень. Потім поливаємо по 1 літру під кожен кущ.


Кропива / Фото Яблуком

  • Йод – дуже корисна для перцю речовина. Вона збільшує врожайність та робить плоди смачнішими. Йод покращується обмін речовин рослин, а також робить їх більш стійкими до захворювань.


Йод / Фото На урок

  • Дріжджі. Один кілограм свіжої речовини треба настоювати 1 день в 5 літрах води. Згодом цей розчин варто розмішати в 50 літрах води та використати для поливу.


Дріжджі / Фото Vseosvita