Джилл Байден є професоркою англійської мови і вже протягом понад 40 років працює вчителькою і викладає цей предмет дітям з емоційними розладами. За інформацією видання USA Today, дружина Байдена планує поєднувати свою кар'єру та обов'язки першої леді.

До теми Що відомо про Джилл Байден – дружину новообраного президента та першу леді США

Так історично склалося, що після того, як у Сполучених Штатах Америки обирали нового президента, він разом із дружиною переїжджав у Білий дім. Перша леді під час правління свого чоловіка повністю присвячувала себе сімейним обов'язкам. Така традиція панувала у США протягом 231 року. Проте Джилл Байден, яка вже незабаром переїде у знаменитий Білий дім, заявила, що не планує покидати роботу.

В серпні вона давала інтерв'ю для CBS Sunday, у якому казала: "Якщо ми дістанемося Білого дому, я продовжуватиму викладати".

Проте на час президенської кампанії Джозефа Байдена Джилл взяла відпустку. Варто зазначити, що жінка працювала вчителькою, коли її чоловік був віцепрезидентом в адміністрації 44-го президента США – Барака Обами.

Наразі офіційно Джилл Байден не дала коментарів з приводу того, чи справді продовжить кар'єру вчительки після переїзду в Білий дім.