Катя замилувала мережу фото, яке зробила на тлі блакитної церкви та безхмарного неба. На особистій сторінці в інстаграмі вона поширила допис, де не лише показала стильний look, а й привітала вірян зі святом.

Читайте також На тлі світанку без макіяжу: Катя Осадча підкорила стильним повсякденним образом – фото

Святковий образ Каті Осадчої

Знаменитість позувала у літній смугастій червоно-білій сукні. Вбрання мало довжину міді та об'ємні рукави і чудово підійшло для походу в храм. Зірка поєднала look із білим взуттям на низькій платформі. Відомо, що у повсякденному житті Катя надає перевагу натуральній красі. Не робить вишуканих зачісок та переважко не користується косметикою. Цього разу вона не робила винятку та постала перед камерою, зібравши волосся у хвіст та без макіяжу на обличчі.

На руці Осадча тримала великий кошик, у якому, очевидно, були святкові фрукти. Також на фото видно захисну маску, у якій Катерина була на Богослужінні.

З Яблучним Спасом! Обов'язково скуштуйте сьогодні яблук і меду. Миру вам і здоров'я,
– підписала фото телеведуча.

Чоловік Каті, телеведучий та актор Юрій Горбунов також відвідав літургію. Він прийшов у церкву в білій футболці та шортах. На обличчя одягнув захисну маску. У дописі Юрій привітав підписників із релігійним святом.