Про це вона поділилася в інтерв'ю виданню New York Times.

Як з'ясувалося, думки розірвати шлюб з Піттом у Джолі з'явилися під час знімань її картини "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі". Під час зйомок фільму Джолі часто думала про те, що таке сім'я взагалі і як близькі повинні піклуватися одне про одного й берегти одне одного.

Читайте також: Гарнішає на очах: Анджеліна Джолі ефектно з’явилась на фестивалі в Торонто


Фото Джолі для The New York Times

Зірка чомусь постійно порівнювала сюжет картини з тим, що відбувалося в її родині.

Лун (головна героїня стрічки – "24") пережила стільки жахів, але все ж зберегла в собі кохання. Саме тому сьогодні з нею все гаразд. Я подумала, що це те, про що я не повинна забувати, а я забула,
– зізналася Анджеліна.

Також акторка згадала, як довго думала, перш ніж наважитися придбати будинок окремо від Пітта, де б вона могла жити з дітьми.

"Мені знадобилося декілька місяців, щоб зрозуміти, чи повинна я це зробити чи ні. Завжди має бути інший притулок. Повинен бути інший будинок", – зазначила акторка.


Архівне фото сім'ї Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

Також Джолі зізналася, що переїзд дався дуже важко як їй, так і дітям. Однак, зараз дітям Анджеліни значно легше.

"Це взагалі нелегко. Це дуже-дуже важко. Дуже болісна ситуація, а я просто хочу, щоб моя сім'я була здоровою", – підкреслила багатодітна мати.

Нагадаємо, що рік тому Джолі подала на розлучення з Бредом Пітом. Вона не приховує, що ці 12 місяців були сповнені випробувань для неї.

Читайте також: Я не насолоджуюся самотністю, – Джолі розповіла про особисте