42-річна актриса поділилася особистим в інтерв'ю для The Telegraph.

Про розлучення

Як відомо, рік тому Джолі подала на розлучення з Бредом Пітом. Вона не приховує, що ці 12 місяців були сповнені випробувань для неї.

Це важко. Я не насолоджуюся самотністю, це не те, чого я хотіла. До того ж у мене є проблеми зі здоров'ям, які потрібно відстежувати,
– каже Анджеліна.

Читайте також: Бред Пітт і Анджеліна Джолі прагнуть відновити стосунки, – ЗМІ

Актриса радить у таких випадках якомога більше радіти життю і сміятися, "адже якщо ти впадаєш у відчай або депресію – діти відчувають це".

"Навіть якщо ви проходите через хіміотерапію, ви повинні знайти сили любити і сміятися. Це може звучати як цитата для листівки, але це правда", – розповідає Джолі.

Про новий фільм та зйомки в Камбоджі

Усі шестеро дітей Джолі жили разом з нею в Камбоджі поки тривали зйомки фільму "Спочатку вони вбили мого батька".

За словами кінозірки, цей час став особливим для її сина Меддокса, якого вона усиновила 16 років тому в Камбоджі, коли йому було лише 3 місяці.

"Колись я сказала синові, що готова познайомити його з Камбоджею, але він повинен у всьому допомагати, багато працювати та не відмовлятися від обов'язків. Він був готовий", – розповіла Джолі.

За її словами, цей фільм став чудовою можливістю для Меддокса вивчити історію Камбоджі.

15 вересня стартує показ фільму "Спочатку вони вбили мого батька", режисером якого виступила Анджеліна Джолі

Про дітей

Анджеліна хоче зайнятися дітьми і присвячувати час лише їм.

"Зараз я записалася на кулінарні курси. Кулінарія – це те, чим ти можеш зайнятися, коли вже знайшов себе в житті і у тебе є час. Думаю, це ще більше об'єднає нас з дітьми", – каже зірка.