Як було відомо, менш ніж місяць тому, скандальна реперка Cardi B подала на розлучення з чоловіком Offset після трьох років шлюбу. Нещодавно зірка святкувала свій 28-ий день народження, а серед гостей був і репер. Про це пише The Daily Mail.

Варто знати Не через зраду: реперка Cardi B вперше оголосила причину розлучення

На гучній вечірці колишній чоловік виконавиці багато танцював і цілувався з дружиною на публіці, не соромлячись. А на сторінці в інстаграмі написав зворушливу публікацію, де привітав реперку з днем народження.

Варто зазначити, що Cardi B відсвяткувала в Лас-Вегасі та орендувала чартер. Серед запрошений була також знаменитість Кайлі Дженнер, яка подарувала іменинниці сумку від бренду Birkin, що коштує близько дев'яти тисяч доларів.

Втім, найдорожчий подарунок зробив все-таки Offset – це був автомобіль Rolls-Royce. А також реперка показала, що підготувала в честь дня народження її донька Калчер, якій два роки. На великому рожевому банері була фотографія її з дочкою та привітання. Очевидно, що й цей дарунок не обійшовся без старань колишнього чоловіка. Схоже на те, що готова відновити стосунки. Чому Cardi B вирішила розлучитися – читайте в матеріалі.