Скандальна американська реперка Cardi B позивається до суду. Вона та її чоловік Offset розлучаються після трьох років подружнього життя. Про це повідомляє видання TMZ.

До слова Майлі Сайрус розповіла про залаштунки свого розлучення з Ліамом Гемсвортом

Виконавиця подала документи у вівторок, 15 вересня, в Джорджії (штат США), в них вона вимагає розірвати шлюб. Її чоловік виступає відповідачем.

Згідно з словами видання, реперка також вимагає первинне право відповідальності за їхню дворічну доньку Калчер. Cardi B хоче, щоб чоловік платив аліменти, однак певної суми жінка не назвала.

Жінка пояснила, що зараз вона з колишнім коханим не живуть разом, оскільки "перспектив примирення немає". Видання зазначило, що, скоріш за все, пара готувалась до розриву. В документах пише, що спільне майно вона бажає розділити порівну. Але чоловік повинен оплатити всі судові витрати.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Offset зробив реперці пропозицію, цього ж року вони й одружилися. В них 10 липня 2018 року народилась донька Калчер. Цього ж року пара опинилась на межі розриву через ймовірну зраду чоловіка, але через певний час вони зійшлись. На жаль, судове засідання відбудеться дуже близько до дати їхньої третьої річниці весілля.