За епатажною Cardi B в інстаграмі стежать 78 мільйонів користувачів, які обожнюють реперку за прямолінійність та сексуальність. Зірка влаштувала вечірку вдома, для якої обрала досить зухвалий образ. Вона одягла чорний корсет з прозорими вставками і глибоким вирізом. Він ледь втримав великі груди зірки. Look доповнили вкорочені штани з зав'язками та чорні кросівки.

До теми Демі Роуз засвітила апетитні форми в білому купальнику: гарячий кадр

Однак Cardi B полюбляє додавати до монохромних образів яскраві деталі. Цього разу вона зробила ставку на неоновий колір. Кислотними пасмами вона довершила зачіску та обрала цей колір для тіней. Макіяж артистка зробила з акцентом на очі, а губи нафарбувала рожевою помадою.

Вона влаштувала зйомку поблизу дорогого спорткару, однак зупинятися на цьому не стала. Співачка зняла відео, на якому перед камерою покрутила апетитними грудьми. Ролик мав бути дуже еротичним, однак його запис перервала 2-річна донька зірки Калчер, яка несподівано з'явилась в кадрі. Тому Cardi B була змушена вийти з образу сексуальної реперки й повернутися до ролі мами.