Ілона виховує доньку і з нетерпінням чекає на народження сина. На особистій сторінці в інстаграмі жінка розповіла про місію мами і оприлюднила декілька фото з первістком.

Читайте також Анна Саліванчук показала світлину маленького сина і розповіла, який масаж робить йому

Ілона Гвоздьова про материнство

Хореографиня зізналася, що для неї материнство – це найважливіша і найскладніша місія у житті. Також це постійний стимул до досконалості, мотивація завжди йти далі, як би важко не було і що б не сталося, бути прикладом завжди і у всьому для доньки, в питання виховання слідувати винятково материнській індуїції і життєвому досвіду.

Коли у моєму житті з'явилася донечка, все ніби перевернулося з ніг на голову. Саме в ту хвилину я усвідомила, що тепер не одна, тепер все моє життя так чи інакше обертається навколо цієї крихітки і це кайф. Для цієї маленької дівчини я – цілий світ,
– написала в дописі Ілона.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Гвоздьова додала, що з кожним новим роком життя вона відкриває в собі і своїй доньці нові сторінки, розділи їх спільного життя. Вони разом граються, ростуть, навчаються, сваряться, миряться, знаходимо один до одного підхід і кожен день наповнюється сенсом.

Зараз Ілона в передчутті появи нового життя і сина. Зовсім скоро вона стане мамою двох діток і відчуває неймовірне щастя та, водночас, хвилювання. Танцівниця наголосила, що її переповнюють емоції, адже вона знає, як це – бути мамою донечки, але зовсім не знає, як бути мамою сина.