Оскароносна акторка Ніколь Кідман дала інтерв'ю відомому виданню Glamour. Знаменитість знялась у розкішній фотосесії, а також відверто розповіла про проблеми, з якими вона стикнулась під час її підліткового віку.

До теми Хочеться бігти, але не знаю, куди: MELOVIN відверто розповів про його першу панічну атаку

Зараз зріст Ніколь Кідман складає близько 180 сантиметрів. Жінка є одною з найвищих акторок в Голлівуді. Втім, не завжди її зріст йшов на користь зірці. Вона зізналась, що через високий зріст дуже комплексувала в підлітковому віці.

Я була підлітком, у якого було багато страхів... Я була дуже високою, а тому і дуже невпевненою в собі. До 13 років мій ріст становив 178 сантиметрів,
– розповіла Ніколь Кідман.

Американська акторка поділилась, що з часом вона навчилась шукати позитив у всіх речах. Тому на випускному вона запам'яталась всім друзям вінтажною сукнею, що здивувала всіх та й чудово пасувала високій Ніколь.

"На мені була сукня-флаппер 20-х років. Я купила його в магазині вінтажного одягу, мені просто сподобався його крій, воно було чорно-білим з вишивкою й бісером. Ніякого тюлю і пишних спідниць. Я пам'ятаю, як трохи напилась, що, ймовірно, буває у багатьох людей на випускному або іншому офіційному заході", – зізналась Ніколь Кідман.
Подивитися повністю: https://www.spletnik.ru/buzz/chronicle/99466-kidman-rasskazala-o-kompleksakh-v-podrostkovom-vozraste-iz-za-svoego-rosta.html

Для перегляду фото гортайте праворуч: