Про це пише газета The Detroit News. Особу чоловіка, який погрожував Емінему розправою, встановили. Ним став безхатько Меттью Девід Гьюза.

Читайте також Напад на Дзідзьо в Києві: що поцупили у співака

Як чоловік вдерся в будинок Емінема?

Інцидент трапився на початку квітня в містечку Клінтон Тауншіп, що в штаті Мічиган. Як повідомив репер, він прокинувся від того, що відчув присутність людини у своїй кімнаті. Спочатку музикант подумав, що перед ним його племінник, проте швидко зрозумів, що в його дім пробрався невідомий.

На питання Емінема, чому він тут, Меттью Девід Гьюза заявив, що прийшов, аби вбити зірку. Після почутого репер випровадив його з кімнати і передав охороні. Коли правоохоронці прибули на місце, охоронець боровся з безхатьком на землі. Згодом з'ясувалось, що чоловік проник у будинок Емінема, розбивши вікно цеглиною.

Меттью Девід Гьюза перебуває під вартою з 5 квітня. Судове засідання у справі незаконного вторгнення в будинок репера Емінема та псування майна відбулось 9 вересня. Під час слухання зловмисник заявив, що він товариш Емінема і мешкає неподалік. Однак адвокат, якого йому призначив суд, припускає, що в підсудного можуть бути проблеми з психічним здоров'ям.

Варто зазначити, що на судовому засіданні Емінема не було. Наступне слухання справи відбудеться вже 28 вересня.