На думку 53-річного Ноеля, такі правила обмежують права і свободи, а обмеження, які встановлені, є абсурдними. Пандемія коронавірусу, за його словами, – це "купа "довбаних с*чок". Про це чоловік заявив в коментарі виданню The Sun.

До слова Акторка Іванна Сахно розповіла, як хворіла на коронавірус у США: приголомшлива історія

Зараз у нас забирають надто багато цивільних свобод. Минулого тижня я їхав у Манчестер в поїзді, і один хлопець сказав мені: "Одягніть маску, тому що транспортна поліція прийде і оштрафує вас на 1000 фунтів стерлінгів. Але вам не обов'язково одягати її, якщо ви їсте". Я відповів: "О, так, цей вірус-вбивця, який проноситься по поїзду, збирається атакувати нас, але він побачить, як я їм сендвіч і залишить мене",
– заявив Ноел Галлахер.

Чоловік також зізнався, що для перельоту на відпочинок в Італію і Францію минулого місяця він спеціально орендував приватний літак. Нехай це для нього і стало затратніше, але він не хотів весь час сидіти у масці.

"Нас було шестеро і ми подумали, що в аеропорту Хітроу нас би оточили і говорили, що робити. Тому ми полетіли на приватному літаку, і це було дуже приємно. Так, це дорого, але необхідність сидіти в літаку в масці – той ще геморой. Я просто сказав: "До біса", константував співак.