Як відомо, 76-ий Венеційський кінофестиваль триватиме до 7 вересня, тому знаменитості з усіх куточків світу поступово долучаються до гучної події. Згідно з офіційною програмою, щодня голлівудські актори та режисери представлятимуть критикам свої роботи та поборються за головний приз фестивалю – Золотого лева.

Читайте також: Українські фільми покажуть на Венеційському фестивалі 2019: програма

Наразі перші гості вже засвітились на острові Лідо. Серед них – голлівудський красень Бред Пітт, актори Катрін Деньов, Жульєт Бінош, Дерек Бласберг, Стейсі Мартін, моделі Ізабелі Фонтана, Кендіс Сванепул, Ельза Госк та інші. До кіноподії зірки готувались ретельно тому багато з них привезли наповнені валізи з розкішним вбранням на кожен день.

Та поки всі тільки готуються до знакового виходу, позуючи на пляжі, деякі актори вже встигли презентувати свої кінострічки. Так, відкривати 76-ий Венеційський кінофестиваль взялись представники фільму "Правда", які вже взяли участь у прес-конференції та засвітились на традиційному фотоколі. Перед камерами постали Катрін Деньов і Жюльєт Бінош, які зіграли головні ролі у фільмі. Акторки демонстрували журналістам тісну дружбу, щасливо позуючи перед ними.

Тож як зірки готуються до кіноподії року та вже виблискують на відкритті Венеційського фестивалю 2019 – дивіться у фотопідбірці.


Катрін Деньов і Жульєт Бінош / Фото: Getty Images


Презентація фільму "Правда" / Фото: Getty Images


Бред Пітт приїхав на острів Лідо / Фото: Getty Images


Акторка Стейсі Мартін / Фото: Getty Images


Кендіс Сванепул / Фото: Instagram / @carlomengucci


Модель Кендіс Сванепул / Фото: Instagram / @etro


Ізабелі Фонатана на острові Лідо / Фото: Instagram / @isabelifontana


Ельза Госк у Венеції / Фото: Instagram / @isabelifontana