Анджеліна стверджувала, що приватний суддя Джон Аурдеркірк не повідомив раніше, що має ділові стосунки з адвокатом її колишнього чоловіка. Згідно з законом штату Каліфорнія, суддя має 10 днів для відповіді на позов щодо його дискваліфікації. Однак, як повідомило видання People, сторона Бреда Пітта відповіла першою. Вона назвала звернення Джолі "завуальованою спробою затримати вирішення питання щодо розлучення". І хоча Аурдеркірк мав певні звязки з адвокатом Пітта, це питання було повністю відкрите Джолі і вона ніколи не заперечувала його присутність у справі.

До теми Анджеліна Джолі відмовилась від судді, що вів справу про розлучення: відома причина

На жаль, ті, хто найбільше постраждали від тактовності Джолі, це діти обох сторін, котрі досі не можуть дочекатися фіналу вирішення питань розлучення,
– ствержує юридична команда актора.

Що відповіла сторона Анджеліни Джолі

Анджеліна теж не мовчала і продовжила суперечку: "Дуже шкода, що команда містера Пітта вирішила втрутитися перед відповіддю самого судді. Можна зробити висновок, що це лише спроба перешкодити або вплинути на його звернення. Такі дії можна визнати спробою зробити певні поблажки на користь їхнього клієнта", – заявила адвокат Джолі Саманта Блі Деджіан у своїй заяві.

Однак, близьке до Бреда Пітта джерело стверджує, що суддя є близький до обох сторін і навіть був на їхньому весіллі.


Подружжя на Міжнародному кінофестивалі у Берліні / Getty Images

Подружжя Бреда Пітта та Анджеліни Джолі: головне

  • Пара познайомилась на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт". А одружилися вони 2014 року.
  • Через непримиренні розбіжності у поглядах стосовно виховання дітей, подружжя розлучилось 2016 року.
  • Розлучення 45-річної Анджеліни Джолі та 56-річного Бреда Пітта називають "Сагою про Бранджеліну", адже воно є одним з найдовших розлучень в Голлівуді.
  • У них є троє дітей: 14-річна Шайло, 11-річні двійнята Вів’єн та Нок. Також актори всиновили 18-річного Меддокса, 16-річного Пакса і 15-річну Захару.