Видання The Daily Mail повідомило, що приватний суддя Джон Аурдеркірк надто пізно повідомив стороні Джолі про його робочі відносини з адвокатом Пітта. В документах, оприлюднених Верховним судом Лос-Анджелеса, зазначено, що з цих причин Джолі відмовляється від послуг судді, оскільки ця інформація є важливою у ході слідства. Оскільки зв'язок з Піттом може вплинути на об'єктивність судді щодо Анджеліни.

До теми Анджеліна Джолі пояснила, чому розлучилася з Бредом Піттом

Не важливо, чи упереджений суддя Аурдеркірк, чи ні. Важливо те, що відповідно до законів штату Каліфорнія, особа, якій відомо всі факти справи і має сумніви щодо здатності судді залишатися неупередженим, може його дискваліфікувати,
– пише Джолі.


Анджеліна Джолі з дітьми / Фото з Pinterest

Що відомо про шлюб Анджеліни Джолі та Бреда Пітта?

  • Пара познайомилась на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт". Вони одружилися 2014 року.
  • Пара вирішила розлучитися 2016 року через непримиренні розбіжності у поглядах.
  • Розлучення 45-річної Анджеліни Джолі та 56-річного Бреда Пітта називають одним з найдовших у Голлівуді. Шанувальники навіть прозвали цю історію "Сагою про Бранджеліну".
  • У них є троє дітей: 14-річна Шайло, 11-річні двійнята Вів’єн та Нок. Також актори всиновили 18-річного Меддокса, 16-річного Пакса і 15-річну Захару. Однак, ЗМІ повідомляли, що нещодавно пара пройшла курс сімейної терапії, яка допомогла обом батькам.