Про розрив пари інформує видання Page Six, посилаючись на повідомлення інсайдерів. Так, роман Бреда Пітта і Ніколь Потуральські обговорювали у всьому світі, коли модель і актора помітили в аеропорту Парижа, звідки вони приватним літаком вирушили в замок Шато Міраваль.

До теми Джолі заборонила Бреду Пітту бачитись з дітьми після відпустки з новою коханою: причина

Попри численну увагу преси джерела запевняють, що ці стосунки ніколи не були наскільки серйозними, як про них говорили. Припускають, що однією з причин розриву стало те, що Бред Пітт живе в Лос-Анджелесі поряд з дітьми від Анджеліни Джолі, за опіку над якими експодружжя бореться досі, а Ніколь Потуральські з 7-річним сином – в Німеччині. Невідомо, чи дійсно відстань стала на заваді роману, проте він остаточно і безповоротно завершився нещодавно.

Що відомо про роман Бреда Пітта і Ніколь Потуральські

Пара познайомилась у серпні 2019 року в розкішному берлінському ресторані Borchardt, який належить значно старшому чоловіку моделі і другу актора Роланду Мері. Дівчина залишила зірці свій номер, а вже за кілька тижнів вони зустрілись в Лос-Анджелесі. Бред Пітт запросив Ніколь на концерт Каньє Веста, де їх помітили у VIP-зоні.

Очевидно, одружена Ніколь Потуральські до нових стосунків ставилась серйозно і навіть познайомила актора з сином, адже разом їх бачили у Беверлі-Гіллз на початку серпня. 68-річний чоловік моделі знав про роман дружини, однак у пари вільний шлюб, тому до захоплення молодої коханої ресторатор ставився спокійно.