За даними TMZ, на розрив повпливало кілька факторів. Так, інсайдери стверджують, що Тіна Луїс стала жертвою булінгу в мережі. Прихильники Браяна Остіна Гріна та Меган Фокс, які не можуть змиритись із розлученням пари, навіть присилали погрози дівчині.

Читайте також Меган Фокс розповіла, як зйомки фільму допомогли їй зустріти нового бойфренда

"Хейтери засмучували її і зіграли не останню роль в їхньому розриві", – зазначив інсайдер з близького оточення Тіни Луїс.

Ще однією з причин, чому запальна модель покинула Браяна Остіна Гріна, стало його несерйозне ставлення до цих стосунків. Актор почав зустрічатись з Тіною Луїс, коли ще мав роман з іншою білявкою – Кетрін Стодден. Окрім цього, манекенниця переконана, що Браян просто не був готовий до серйозних стосунків після болісного розлучення.

Що відомо про розлучення Браяна Остіна Гріна і Меган Фокс

Ще у 2016 році Меган Фокс розповіла журналістам, що її шлюб з Браяном Остіном Гріном далеко не ідеальний. Акторка зізналась, що їхні почуття охололи, а стосунки опинились на грані розриву. Та третя вагітність змусила Меган Фокс відтермінувати похід до суду та відкласти розлучення. Тоді подружжя пройшло курс сімейної терапії, що допомогло їм бути разом ще 4 роки.

15 травня 2020 року Меган Фокс та Браян Остін Грін офіційно розлучились. Акторка закрутила роман з музикантом Колсоном Бейкером та переїхала до Малібу. А от Браян Остін Грін сходив на побачення з пишногрудою моделлю Кетрін Стодден. Згодом з'ясувалось, що дівчина у нього не єдина: актор також зустрічався з Тіною Луїс. Дізнавшись про це, Кетрін Стодден дала різкий коментар журналістам, назвавши колишнього бойфренда бабієм.