Влад та його обраниця зустрічалися протягом восьми років перед тим, як офіційно зареєстрували свої стосунки. Яма зазначив, що боявся одружуватися і у програмі "Кава з перцем" розповів, у чому була причина.

Читайте також Хочеться дівчинку, але боюсь: Влад Яма розповів про можливе поповнення у родині

Влад та Ліліана познайомилися у 2006 році. А от чоловіком і дружиною вони стали лише в 2014. Танцівник розповів, що це була його величезна помилка.

Тому що бовдур. Спершу, мені здавалося, що у мачо, як мене називали в газетах і журналах, не може бути дружини. Дівчина може бути, але не дружина. Мені здавалося, що після одруження одразу постарію і перестану були цікавим для жіночої аудиторії. Але я дуже помилявся,
– зізнався хореограф.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Але через деякий час у Влада з'явилася інша причини не йти під вінець. Тоді артист вирішив, що Ліліана – його людина і вони точно будуть разом. Саме тому сенсу одружуватися він не бачив. Проте потім зрозумів, що вони все одно стануть чоловіком і дружиною. Та навіть після цього тягнув з пропозицією декілька років. Для особливої миті він обрав новорічну ніч та час 00:12 – своє улюблене число.

Я встав на коліно, це було у нас в квартирі, і зробив пропозицію. А Ліля у той момент жувала "Дрогобицьку" ковбасу. Дожувала, сказала: "Я подумаю" і за декілька хвилин погодилася,
– пригадав танцівник.

Інтерв'ю Влада Ями: дивіться відео онлайн