Королева української сцени не приховує своїх дітей від публіки. Якщо молодша донька Олі Полякової Аліса з'являється лише в соціальних мережах зіркової мами, то старша Марія вже давно перебуває під прицілом преси. Дівчинка активно веде особистий інстаграм-профіль, у якому показала, який look обрала для випускного.

Читайте також Донька Полякової вперше показала свого хлопця: романтичне фото підлітків

Маша зізналася, що залишає клас та школу, в якій провчилася 9 років. Вона не стала деталізувати, чи збирається вступати та отримувати профільну освіту, чи закінчить 11 класів у іншому навчальному закладі. Проте донька Полякової була зворушена розставанням з однокласниками та не втримала своїх сліз.

Образ Марії Полякової на випускний

Випускний вечір дівчинка провела в розкішному заміському закладі серед лісу. Для торжества вона обрала білу легку сукню вільного крою з мереживними вставками та рукавами-ліхтариками. Образ довершили білі чобітки.

У спекотний день Марія прихопила масивні сонцезахисні окуляри. На її обличчі вишуканий макіяж з акцентом на очі, а довге пишне волосся вона залишила розпущеним. Судячи з усього, підлітки святкували випускний до ночі, тому дівчинка змінила взуття на комфортні кросівки.


Донька Полякової показала образ на випускний / Фото: Instagram / @mashapolyakova


Донька Полякової показала образ на випускний / Фото: Instagram / @mashapolyakova