Папараці зазнімкували королеву Летицію під час того, як вона самостійно відвозила доньок до школи. Її Величність їздить за кермом і початок робочого дня провела у компанії дітей, дорогою на навчання.

Читайте також У синій сукні з квітковим принтом: королева Летиція продемонструвала бездоганний образ – фото

Леонор та Софія щасливі, що саме з мамою відправляються до школи. Хоча у світі триває пандемія коронавірусу, проте діти вже розпочали новий навчальний рік. Не є винятком і нащадки королівської родини Іспанії. Проте спадкоємиці Летиції та Філіпа IV не забувають про засоби захисту. Навіть в автомобілі вони перебувають у захисних масках.


Королева Летиція відвозить доньок до школи / Фото Getty Images

Образ королеви Летиції

Для ранкової поїздки 47-річна королева обрала елегантну білу блузку. Оскільки, вона сиділа у машині за кермом, то не було видно, з яким низом вона поєднала вбрання і з яким взуттям поєднала свій look. Волосся Її Величність вклала рівно, а на обличчі зробила легкий макіяж. Виразний погляд вона підкреслила, нафарбувавши вії чорною тушшю.

Королева Летиція дбає про власне здоров'я і безпеку своїх рідних. Саме тому вона не виходить з дому без захисної маски на обличчі.


Королева Летиція у білій блузці та захисній масці / Фото Getty Images