Сьогодні, 12 вересня, відбулась урочиста зустріч з нагоди приєднання України до міжнародного "Партнерства Біарріц". Поряд з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та послами країн Європи постала й перша леді України Олена Зеленська. Фото з офіційного заходу вона опублікувала в інстаграмі.

До теми У білому костюмі: Олена Зеленська продемонструвала бездоганний образ під час екскурсії – фото

Образ Олени Зеленської

Для урочистостей дружина президента обрала діловий look. Вона з'явилась на заході в довгій стриманій сукні-футлярі темно-синього кольору. Вбрання ідеально підкреслювало жіночну фігуру. Струнку талію вона виділила тонким чорним поясом з пряжкою, який поєднувався з лакованими туфлями-човниками на невисоких підборах.

Олена Зеленська виглядала надзвичайно елегантно і стильно, а асиметричний виріз сукні відповідав останнім трендам сезону. Свій бездоганний образ вона довершила хвилястою укладкою та ніжним макіяжем.


Олена Зеленська у бездоганній сукні / Фото Instagram / @olenazelenska_official

"З одного боку – це вже результат, але з іншого – лише початок шляху до встановлення рівних можливостей для всіх українців. Шляху, який Україна вже проходить, спираючись на досвід та підтримку країн", – написала Олена Зеленська у дописі з нагоди приєднання до "Партнерства Біарріц".

Перша леді подякувала всім, хто причетний до нового офіційного статусу країни, та тим, хто підтримує "визначення дорожньої карти".


Олена Зеленська у бездоганній сукні / Фото Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська на офіційному заході / Фото Instagram / @olenazelenska_official