На своїй офіційній сторінці в Instagram Alyosha поділилась знімком з відпочинку. Куди саме артистка вирушила зі сім'єю, наразі невідомо, однак всі прихильники помітили, що зірка постала перед камерою без будь-якого макіяжу. При цьому виглядала знаменита українка розкішно, що відзначили користувачі мережі.

Читайте також: Злата Огневич засвітила обличчя без макіяжу: фото

Окрім цього, на кадрі видно, що Alyosha засмагала у купальнику з асиметричним вирізом та квітковим принтом. Свою блакитну сорочку артистка зав'язала на голові, прикривши її сонцезахисними окулярами. І хоч ані сини, ані чоловік Тарас Тополя не постали на фото, у дописі Alyosha зізналась, що перебуває на сімейному відпочинку.

"Життя – це мить. У нас є тільки "зараз", немає жодного потім чи завтра. Наш багаж з минулим і ця мить – все, що є. Насолоджуюсь відпусткою разом з коханими Топольками. Щаслива. Живіть на повну. Відчувайте кожну мить", – мотиваційно підписала фото Alyosha.

Та навіть під час публічних виходів артистка надає перевагу денному макіяжу. Зокрема, Alyosha підводить очі тінями та часто обирає ледь помітну рожеву помаду.

Більше новин, що стосуються подій моди, шоу-бізнесу, кіно, краси та подорожей читайте на сайтіLifeStyle 24, або ж заходьте за натхненням у наш Instagram.