Попри чималу кількість проектів, записи нових пісень та підготовку до всеукраїнського туру Злата Огневич знаходить ще й час для своїх прихильників у мережі. Щодня артистка публікує все нові кадри з буденного життя та залаштунків зйомок.

Читайте також: Злата Огневич показала фрагмент свого тренування: приголомшливе відео

Та днями на її Instagram-сторінці з'явилось фото, яке привернуло чималу увагу користувачів мережі. Злата Огневич поділилась світлиною, зробленою, ймовірно, в кінці дня. Співачка постала перед камерою без макіяжу та із розплетеним волоссям. До знімка вона додала мотиваційний допис.

Жити. Тут і зараз. Мріяти, діяти, страждати і підійматися. Задихатися від почуттів і слухати тишу. Пізнавати. Знайти щастя у собі і дякувати. Ховати веселку у шафі і надягати, коли за вікном дощі. Затамувавши подих, зловити мить у долоні! Надихати,
– написала Злата Огневич.

Фото Злата Огневич зробила раніше, ще до раптової зміни іміджу. Адже зараз артистка красується з трендовою гривкою, якої не видно на новому знімку. Як Злата Огневич зізналась в ексклюзивному коментарі LifeStyle 24, оновлення її іміджу не було пов'язане з якоюсь подією у житті, а стало просто весняною зміною іміджу.