Одна з найуспішніших моделей сучасності власним стилем диктує модні тренди. Впродовж останнього тижня вона приголомшує своїми сміливими образами на чоловічих показах у французькій столиці. Цього разу в епіцентрі уваги опинилося не струнке тіло зірки, а зміна іміджу, яка, безумовно, личить знаменитій красуні.

Читайте також: Штани зі зміїним принтом: стрітстайл-образ від Белли Хадід

На чоловічому показі Dior осінь-зима 2020/2021 Белла Хадід з'явилася, аби підтримати свого друга креативного директора бренду Кіма Джонсона. Модель підтримала тематику колекції, яка була присвячена британському стилісту Джуді Бламу, який у своїй творчості віддавав перевагу панковому стилю.

Белла Хадід постала total black, обравши широкі штани, гольф та довгу шубу зі шкіряними вставками, яку поєднала з кросівками. Підкреслила свій look модель довгими велюровими рукавицями попелястого кольору та металевим ланцюгом на шиї.

Проте найбільший захват публіки викликала нова зачіска Белли Хадід, яка обрала насичений темний відтінок у поєднанні з сенсаційним об'ємним, коротким і рваним чубчиком. Така зачіска родом з буремних 90-х.


Нова зачіска Белли Хадід / Getty Images

Варто зазначити, що всі виходи Белли Хадід впродовж Тижня чоловічої моди в Парижі викликали чималий резонанс в мережі. Так, днями вона оголила струнке тіло, обравши широкі штани з чоловічої колекції та топ на показі бренду Louis Vuitton. Свій екстравагантний образ вона підкреслила масивними прикрасами та популярною укладкою.


Белла Хадід на показі бренду Louis Vuitton / Instagram / @bellahadid


Белла Хадід на показі бренду Louis Vuitton / Instagram / @bellahadid


Белла Хадід на показі бренду Louis Vuitton / Instagram / @bellahadid