23-річна американська модель відправилася до французької столиці, аби стати гостею на показах Тижня чоловічої моди. Дівчина, яка володіє беззаперечним стилем та смаком в одязі, вражає у звичайному житті своїми розкішними образами не менше, ніж на легендарних подіумах.

Читайте також: Дженніфер Лопес приміряла сексуальні образи у стилі Софі Лорен: спекотні фото

Судячи з усього, головним елементом вбрань, які зірка прихопила з собою до Парижа, стала шкіра, на якій вона акцентує вже другий день поспіль. Так, вчора свій вихід у світ Белла Хадід здійснила у шкіряних штанах з жовтого пітона та масивними металевими застібками від Leo, які поєднала з білим топом. Модель накинула легку куртку кремового відтінку, яка гармонійно поєднувалася з кросівками.

Для довершення образу знаменитість обрала коричневу замшеву сумку, окуляри та аксесуари від світових будинків мод: перстень у формі губ від британського дизайнера та об'ємний ланцюжок від Louis Vuitton.


Модель Белла Хадід в Парижі / Getty Images

Не менший шквал обговорення в мережі викликали й попередні виходи Белли Хадід. Вона постала у коричневій шкіряній куртці в стилі 90-х та широких чорних штанах.


Модель Белла Хадід в Парижі / Getty Images