На більшості фото Белла Хадід щасливо позує поряд зі своїм бойфрендом – співаком Абелем Тосфає, більш відомим як The Weeknd. Таким чином модель ще більше підігріла чутки про їх заручини.

Читайте також: Виглядати як супермодель: дієтолог Белли Хадід розповів про її секрети харчування

"Я знаю, що дуже запізнилася, але все ще не можу оговтатись після святкування дня народження. Ніколи раніше я не відчувала стільки любові і щастя! Дякую моєму бойфренду, моїй чудовій сім'ї і друзям, які зробили сюрприз для мене таким особливим. Це був найкращий день у моєму житті. Дякую за всі побажання! Не можу повірити, що мені настільки пощастило", – зізналась Белла Хадід.

Варто зазначити, що знаменита американка вирішила влаштувати гучне сімейне свято у Нью-Йорку. Своє 22-річчя вона відсвяткувала в колі найближчих їй людей – бойфренда, сестри Джіджі, подруг Кендалл Дженнер та відомих моделей. Іменинниці вручили великий п'ятиярусний торт зі свічками, що виглядав дуже ефектно. Однак не це стало головним подарунком зірки. The Weeknd вручив моделі таємничу коробочку, що нагадувала упакування для обручки. Белла емоційно раділа, що могло свідчити про заручини.

Нагадаємо, що The Weeknd і Белла Хадід мали стосунки упродовж 1,5 року. Співак закрутив роман зі співачкою Селеною Гомес та майже рік зустрічався з нею. Однак ці стосунки не мали продовження. Селена розійшлась з 28-річним виконавцем, повернувшись до свого екс-коханого Джастіна Бібера, з яким згодом теж розійшлась.