Спочатку закохана пара Белли Хадід та канадського виконавця The Weeknd влаштували святковий сніданок, після чого трішки прогулялись по Бродвею. Після цього вони зайшли у французький магазин Laduree, звідки Белла незабаром винесла великий пакет із солодощами. Пара обіймалась, трималась за руки та не стримувала своїх емоцій перед журналістами та фанатами.

Читайте також: Екс-закоханих Беллу Хадід і The Weeknd підловили на побаченні в Парижі: фото

Ввечері був заплановий ще один сюрприз. The Weeknd і найближчі друзі Белли влаштували їй святкове дійство на Мангеттені в Нью-Йорку. Всю ніч компанія друзів та рідних веселилась в розкішному закладі, а на завершення вручила Беллі величезний п'ятиярусний торт, прикрашений метеликами і їстівними блискучими діамантами.

Але найкращий подарунок на Беллу Хадід очікував згодом. На одному з відеороликів друзів, яке згодом опублікувала фан-група моделі, можна побачити, як навколо Белли і The Weeknd всі голосно кричать і радіють, коли дівчина обіймає співака і тримає в руках таємничу коробку. Фанати припустили, що це було освідчення. До того ж, старша сестра моделі Джіджі Хадід напередодні іменин Белли опублікувала загадковий пост, в якому зазначила, що знає про особливий сюрприз на день народження.

Хоч офіційного підвтердження цьому відеоролику немає, але шанувальники пари впевнені – ним стала пропозиція руки і серця від Абеля Тесфайе.

Нагадаємо, що The Weeknd і Белла Хадід мали стосунки упродовж 1,5 року. Співак закрутив роман зі співачкою Селеною Гомес та майже рік зустрічався з нею. Однак ці стосунки не мали продовження. Селена розійшлась з 28-річним виконавцем, повернувшись до свого екс-коханого Джастіна Бібера, з яким згодом теж розійшлась.