Сексуальними кадрами Белла Хадід поділилась на інстаграм-сторінці. Для фотосесії автори проєкту підібрали досить провокативний образ: красуня постала у рожевих штанах з оголеними вставками, через які можна було побачити відсутність спідньої білизни. Ще більшої еротики додавав бодіарт у формі чорної смужки, зроблений на голих грудях Белли Хадід.

Дивіться також: Оголені зірки вийшли на подіум останнього показу Жана-Поля Готьє: провокативні фото та відео

Світлина потрапила до лютневого випуску журналу Love Magazine. Автор зйомки – фотограф Гарлі Вейр – вирішила зробити акцент на розкішному тілі моделі, тому волосся Белли Хадід зібрали у пучок. Візажисти зробили зірці яскравий макіяж з акцентом на очі, який додавав епатажності її вигляду.

Белла Хадід досягла такої вершини в кар'єрі, що вона може робити все, що хоче,
– прокоментували еротичні фото автори зйомки.


Оголена Белла Хадід / Instagram / @bellahadid

Не менш спокусливими були й інші фото, зроблені для журналу. Белла Хадід для кожного кадру обирала еротичну позу, що розбурхало мережу. А от в інтерв'ю, фрагмент якого показали у блозі глянцю, модель зізналась, що тривалий час комплексувала, однак все ж досягла світової слави.

"Я дуже комплексувала, але, коли потрапила в одне духовне місце, побачила себе інакшою, в більш яскравому світлі. Я знаю, що зараз важко працюю, і час, який я вклала, щоб стати кращою, полегшує мені тепер роботу. Так, я впевнена у собі", – розповіла Белла Хадід журналістам та підтвердила це в серії сексуальних фото.


Белла Хадід / Instagram / @bellahadid


Сексуальна Белла Хадід / Instagram / @bellahadid


Модель Белла Хадід знялась для глянцю / Instagram / @bellahadid


Белла Хадід позувала топлес / Instagram / @bellahadid


Звабливі фото Белли Хадід / Instagram / @bellahadid