Відео з'явилось на ютуб-каналі Universal Pictures. Згідно з першими кадрами мультфільму "Бебі бос 2", на глядачів чекає ще більше пригод головних героїв та знайомство з новими персонажами.

Дивіться також На Netflix з'явився перший мультфільм українською мовою: яку стрічку додали з дубляжем

У центрі сюжету знов опиняться брати Тім і Тед. Минуло багато років від їхніх пригод у попередній стрічці, головні герої вже стали дорослими чоловіками, кожен з яких має своє життя. Тім створив сім'ю та присвячує рідним весь свій час, а от Тед змінився хіба що тільки ззовні. Однак донька Тіма зможе знов об'єднати братів, адже вона, як і її дядько, працює на корпорацію та повинна побороти лиходія, який створює цілу армію злих малюків. І без допомоги родичів їй не обійтись.

Щоб проникнути в осередок ворога, Тім і Тед вип'ють сироватку, яка перетворить їх в дітей. Тому глядачі побачать улюблених персонажів першої частини "Бебі бос".

"Бебі бос 2": дивіться трейлер до мультфільму українською

Автором сиквелу став режисер Том Макграт. Саме він створив першу частину "Бебі боса", яку номінували на Оскар у 2017 році. Прем'єра нової стрічки запланована на 18 березня 2021 року, однак через пандемію коронавірусу цю дату можуть змінити.